Inagrol – Innowacyjne rolnictwo

Gołasze-Puszcza 67, 18-200 Wysokie Mazowieckie

+48 86 306 78 88

Inagrol-logo-01

Precyzyjne Rolnictwo z Nawigacją Rolniczą

Więcej zysków, mniej wydatków i lepsza kontrola upraw

Dlaczego warto?

Główne zalety nawigacji rolniczej

1. Większe Plony

Kiedy precyzyjnie prowadzisz swoje maszyny rolnicze, możesz dokładniej rozłożyć nasiona, nawozy i pestycydy. To oznacza, że twoje rośliny otrzymują dokładnie to, czego potrzebują, co przekłada się na lepsze plony. Więcej upraw, więcej plonów, więcej zysków!

2. Oszczędność Pieniędzy

Nawigacja rolnicza pomaga w oszczędzaniu kasy. Dzięki dokładnemu kierowaniu maszynami zużywasz mniej paliwa. Mniejsze zużycie nawozów i pestycydów oznacza mniejsze wydatki. Twoje pieniądze zostają w twoim portfelu.

3. Szybsza praca oraz praca w nocy

Nawigacja pozwala na szybsze prowadzenie maszyn, co skraca czas potrzebny na prace rolnicze. Co więcej możesz pracować nawet w nocy , dzięki dokładnemu prowadzeniu maszyny. To znaczy że masz więcej czasu na pracę i więcej elastyczności w swoim gospodarstwie. Dodatkowym atutem jest lepsza skuteczność zabiegów ŚOR wykonywanych w godzinach wieczornych.

4. Mądrzejsze Decyzje

Dzięki nawigacji rolniczej masz lepszy wgląd w to, co się dzieje na twoich polach. Dostajesz dane na żywo, które pomagają w podejmowaniu mądrych decyzji. Lepsze planowanie i kontrola nad uprawami.

5. Ochrona Środowiska

Precyzyjne rolnictwo zmniejsza nadmierną emisję zanieczyszczeń do gleby i wód gruntowych, co ma pozytywny wpływ na twoją glebę oraz ochronę środowiska naturalnego.

ChcNAv logo

Inagrol jest oficjalnym dystrybutorem systemów nawigacyjnych CHCNAV

CHCNAV NX 510 SE

GNSS RTK System

NX510 SE to zautomatyzowany system sterowania, który łatwo dostosowuje się do wielu rodzajów nowych i starych traktorów rolniczych i innych pojazdów, oferując kompaktowe, aktualne rozwiązanie, które każde gospodarstwo może sobie pozwolić. Zapewnia znaczny wzrost produktywności, działa w każdych warunkach i zmniejsza zmęczenie operatora.

NX510 SE korzysta z najnowszej generacji zintegrowanego kontrolera kierowania, który jest łatwiejszy w obsłudze, aby nie marnować cennego czasu na polu. Jego rozbudowane moduły obejmują modem 4G i dodatkowy modem radiowy UHF, który pozwala na pracę z ulubionymi źródłami korekcji RTK z lokalnych sieci RTK lub stacji bazowych GNSS RTK.

Ponadto może być łatwo przenoszony z jednego traktora na drugi, oferując niezrównaną elastyczność. Kontroler kierowania obsługujący pełne GNSS zapewnia zwiększoną dokładność dla optymalnej niezawodności nawigacji. 

Łączona technologia kompensacji terenu GNSS+INS zapewnia dokładność jazdy na odległość nawet do 1 centymetra lub mniej.

2.5 CM DOKŁADNOŚĆ OD ŚCIEŻKI DO ŚCIEŻKI

Bezwzględna dokładność w trudnych warunkach i trudnym terenie.

NX510 SE to zaawansowany kontroler kierowania zasilany przez wiele źródeł korekcji i pięć konstelacji satelitarnych: GPS, GLONASS, Galileo, Beidou i QZSS. Wbudowany modem 4G i UHF łączy się bezproblemowo z wszystkimi standardowymi korekcjami DGPS i RTK, osiągając dokładność w skali centymetrów podczas kierowania. Dodatkowo technologia kompensacji terenu utrzymuje wysoką dokładność, nawet w trudnych warunkach i na trudnym terenie.

SZYBKI, ŁATWY W UŻYCIU I WYTRZYMAŁY EKRAN

Intuicyjne oprogramowanie AgNav do kontrolowania wszystkich operacji na wyciągnięcie ręki.

Oprogramowanie wielojęzyczne AgNav, działające na przemysłowym ekranie o przekątnej 10,1 cala, obsługuje wiele wzorców prowadzenia, w tym linię AB, linię A+, linię okręgu, nieregularną krzywą i skręt na końcu pola, aby obsłużyć wszystkie typowe operacje rolnicze. Intuicyjne oprogramowanie AgNav zwiększa wygodę użytkownika podczas wykonywania operacji polowych z dużą prędkością i dokładnością.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA I POTWIERDZONA NIEZAWODNOŚĆ

Rozszerzona trwałość w środowisku rolniczym.

Przemysłowa konstrukcja NX510 SE obejmuje elementy odporne na kurz i wodoodporne (ocena IP65 lub wyższa), doskonale nadające się do użytku w środowisku rolniczym. Ponadto trwała, elektryczna kierownica o wysokim momencie obrotowym zapewnia szybkie i niezawodne wjeżdżanie na ścieżki technologiczne.

ZAAWANSOWANY KONTROLER STEROWANIA ZE WZMOCNIONĄ KONEKTYWNOŚCIĄ

Pracuj z ulubionymi źródłami korekcji RTK z sieci RTK 4G lub stacji RTK UHF.

NX510 SE to zautomatyzowany system sterowania, który można w pełni zainstalować na większości pojazdów rolniczych w mniej niż 40 minut, co znacząco eliminuje kosztowne przestoje. System automatycznego sterowania wyposażony jest w rozbudowaną łączność, w tym wiele portów CAN, portów szeregowych, Wi-Fi, Bluetooth 4.1, modem 4G i nawet własny modem radiowy UHF. Kompatybilność ISOBUS ze sprzętem wszystkich głównych marek sprzętu rolniczego zapewnia optymalną reakcję na wymagające zastosowania rolnicze i usprawnia prace polowe.

Konsultacja z doradcą

Nasz doświadczony ekspert opowie Ci o wykorzystaniu najnowszych technologii GPS oraz udzieli cennych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania operacjami rolniczymi. Zadzwoń już dziś i skorzystaj z naszej wiedzy, by maksymalnie wykorzystać potencjał swojego gospodarstwa!

Szymon Korolewski

Podlaskie, Lubelskie

E-mail: sz.korolewski@inagrol.pl

533 541 652

Zygmunt Borzęcki

Woj. Lubelskie

E-mail: z.borzecki@inagrol.pl

574 645 450